ТИСИН ЦВЕТ Сента

У суботу 17.07.2021. у Сенти је одржана регата.Учествовало је девет клубова из Србије и један из Мађарске, из Толне. Такмичење је на текућој води, али наши кајакаши су се одлично снашли. У млађој пионирској категорији освојили смо пехар за треће место екипно. Лука Цвијановић освојио је прво место у категорији дечака до дванаест година. Марко Цвијановић био је први у трци пионира. Михајло  Петовић освојио је два сребра, у јуниорској и сениорској конкуренцији. Треће место освонио је Матеја Вучић у трци дечака до 10  година. Лука Цвијановић и Огњен Самарџић су у двоседу заузели друго место, а Марко Цвијановић и Миљан Делић освојили су бронзану медаљу. Мила Поповић је освојила бронзу у двоседу са Дуњом Скајовски из клуба Обилић. Са такмичења смо се вратили пуни лепих спортских доживљаја. Увек је лепо учествовати на регатама.