Прво коло МК и пионирске лиге Србије и Трофеј Београда

На Ади Циганлији је у суботу, 29.маја одржано Прво коло МК и пионирске лиге Србије и Трофеј Београда. Наш клуб је наступио са 11 такмичара и побрао осам медаља. У најмлаћој категоруји до двет година имали смо два такмичара. Нађа Борипев је освојила прво место и Данило Пилић треће. Дечаци до 12 година освојили су друго место у четвороседу. Четверац је предводио Лука Цвијановић, а саборци у чамцу су му били Огњен Самарџић, Ћорђе Пилић и Никола Танасковић. Матеја Вучић је у категорији дечака до 10 година освојио, треће место. У трци јуниора Михајло Петовић је прошао други кроз циљ освојивши сребро на Трофеју Београда.

Миљан Делић, у трци пионира К1 освојио је десето место, двосед Самарџић, Танасковић у трци на 500м , освојили су деветоместо . Христина Петовић је на Трофеју Београда била осма. Следи нам такмиченје у Прогару. Надамо се медаљама и лепим успоменама које увек понесемо са клубских Регата.